![1](/images/abiturient/1.jpg)
![2](/images/abiturient/2.jpg)
![3](/images/abiturient/3.jpg)
![4](/images/abiturient/4.jpg)
![5](/images/abiturient/5.jpg)
![6](/images/abiturient/6.jpg)
Навчаючись у нас, окрім можливості отримати сучасну освіту, Ви маєте змогу брати участь у роботі різноманітних клубів які працюють на базі університету, займатись технічною творчістю на базі лабораторій та майстерень кафедри.
![](/images/bonus/ab.png)
Значна кількість бюджетних місць. Проектування освітлення завжди було актуальною галлузю, а з розвитком нових енерогоефективних джерел світла попит на спеціалістів світлотехніків зріс ще більше.
>>
![](/images/bonus/jb.png)
Щороку в університеті проводиться ярмарка вакансій. Наша кафедра проводить міжнародний світлотехнічний форум та підтримує тісні зв'язки з виробниками світлотехнічної продукції та проектними установами, що забезпечує наших випускників перспективами працевлаштування.
![](/images/bonus/sc.png)
Навчаючись на нашій кафедрі Ви маєте змогу брати участь у науковій роботі кафедри.
>>
![](/images/bonus/ge.png)
Наші студенти беруть участь у створенні тривимірних моделей будівель та пам'ятників для проекту Google Earth.
>>
![](/images/bonus/wo.png)
Тренажерні зали (в університеті та гуртожитках)
>>
![](/images/bonus/sp.png)
На базі університету працюють спортивні клуби по таким напрямкам як армспорт, баскетбол, бадмінтон, волейбол, художня гімнастика, боротьба греко-римська та вільна, самбо, дзюдо, карате, легка атлетика, лижні гонки, пауерліфтинг, плавання, таеквон-до, кікбоксинг, теніс настільний, фехтування, футзал, шахи, шашки.
>>
![](/images/bonus/hs.png)
Іногородніх студентів університет забезпечує зручним гуртожитком.
>>
![](/images/bonus/cl.png)
Для студентів університету працює міська студентська поліклініка.