Про кафедру

tumblr nyc7x55Xoi1strkkxo1 500

 Кафедра «Світлотехніки і джерел світла» Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова займається підготовкою кадрів для світлотехнічної галузі.

Спеціальність світлотехніка універсальна, оскільки на основі базової підготовки, вона дає можливість знайти себе в різних сферах: науково-дослідній, виробничій, проектній, менеджерській. Крім того, вона унікальна завдяки поєднанню технічних аспектів світла з естетичними (оволодіння основами архітектури, колориметрії).

 

На даний момент кафедра навчає світлотехніків за освітньою програмою бакалавра:

  • Світлотехніка та дизайн світлового середовища

та магістрів за освітніми програмами:

  • Світлотехніка і джерела світла;
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Випускники кафедри за спеціалізацією «Комп'ютерне моделювання освітлення» є фахівцями в галузі проектування освітлення в сучасних світлотехнічних програмних продуктах.

Випускники кафедри за спеціалізацією «Світлова архітектура, дизайн і реклама» є світлодизайнерами, тобто фахівцями в області світлового дизайну міста з глибокими знаннями мистецтва, архітектури та технічного виконання світлового середовища.

Кафедра оснащена чудовою лабораторною базою, до складу якої входять зокрема «Лабораторія світлового дизайну», «Центр світлотехнічних вимірювань», атестований на право проведення вимірювань та "Лабораторія інтелектуальних систем освітлення".

На кафедрі працює аспірантура та докторантура. Працює спеціалізована рада із захисту кандидатських і докторських дисертацій за спеціальністю «Світлотехніка і джерела світла».

Маєте запитання чи пропозиції?

Надішліть нам листа або зателефонуйте!

20181220140128 59554


Beketov_Site.png

Presentation ukr

Presentation eng

Consultations

Help ZSU Site

VTour Site