Вступникам

foto centr poslediplomnogo obrazovaniya i zaochnogo obucheniya hnugh imeni an beketova

Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова готує кадри для будівництва, муніципального управління, транспорту, електроенергетичного, водного, газового господарства, екології міст, готельного господарства та туризму.

Навчання ведеться за 24 спеціальностями та 30 спеціалізаціями. Термін навчання на ступінь бакалавра становить 4 – 4,5 року, а на ступінь магістра 1 – 1,5 року, залежно від обраної спеціальності.

Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова – сучасний державний вищий навчальний заклад вищого в Україні рівня акредитації, в якому навчається близько 16 тисяч студентів, з яких понад 500 – іноземні громадяни з 40 країн світу.

Університет підтримує тісні наукові та ділові зв'язки з вищими навчальними закладами, науковими та дослідницькими організаціями 11 країн світу, серед них Франція, Німеччина, США, Фінляндія, Великобританія, Швеція, Голландія, Ізраїль та ін. В академії – 800 викладачів, 70 професорів та докторів наук, понад 300 кандидатів наук.

Студенти Університету мають можливість пройти підготовку за програмою офіцерів запасу та отримати військове звання.

Загальна площа споруд Університету перевищує 160 тис. м2, у тому числі: 7 навчальних корпусів, 2 технікуми (житлово-комунальний та електромеханічний).

До послуг студентів – бібліотека, фонд якої складає близько 882 тис. томів, читальні зали, сучасні комп'ютерні аудиторії, Інтернет-центр, їдальні та кафе. Оздоровча база Університет складається зі студентського санаторію-профілакторію та великого спортивного комплексу з просторими спортивними та тренажерними залами. У студентській поліклініці завжди можна отримати висококваліфіковану медичну допомогу.

В Університеті 8 студентських комфортабельних гуртожитків із загальним числом місць – 2080. Місця у гуртожитку насамперед надаються студентам з інших міст та аспірантам, які навчаються за очною формою навчання.


Beketov_Site.png

Presentation ukr

Presentation eng

Consultations

Help ZSU Site

VTour Site