Загальна інформація

Зростаючий попит на розробку та впровадження енергоефективних джерел світла в нашій країні та зокрема в місті Харкові спонукали до створення на базі кафедри "Світлотехніка та джерела світла" незалежного Науково-Дослідного Центру Світлотехнічних Вимірювань для вимірювання світлових приладів та джерел світла.

Завданням Центру є проведення вимірювань для визначення достовірних характеристик досліджуваних приладів. Дійсні значення характеристик приладів, визначені в незалежній лабораторії висококваліфікованим персоналом, сприяють створенню довірчих відносин між виробником та споживачем. Окрім того, проведення вимірювань прототипів, сприяють пошуку виробником найкращого з можливих варіантів виконання виробу для задоволення всіх діючих галузевих норм та з рештою, потреб кінцевого користувача.

Нам під силу задовольнити потреби світлотехнічної промисловості, оскільки ми як ніхто знаємо її зсередини. Наша команда має багаторічний досвід в області проведення вимірювань та застосування їх результатів.

Презентаційне відео

Вимірювальна база

До складу Центру входять


Beketov_Site.png

Presentation ukr

Presentation eng

Consultations

Help ZSU Site

VTour Site