Лабораторії

Даний розділ містить інформацію про створені та функціонуючі на нашій кафедрі новітні лабораторії та лабораторні комплекси.

Відео-сюжет про лабораторії кафедри Світлотехніки і джерел світла на каналі "Медиа-группа обьектив":

https://www.objectiv.tv/visually/2018/04/04/startoval-beketov-urban-fest/

Велику нішу в лабораторній базі кафедри займають лабораторії, пов'язані з вимірюванням світла. Зокрема цілий підрозділ виділений для Науково-Дослідного Центру Світлотехнічних Вимірювань, до складу якого серед іншого входить також лабораторний вимірювальний гоніофотометричний комплекс GO-2000H для вимірювання світлотехнічних та електротехнічних характеристик джерел світла та освітлювальних приладів.

go2000th20130523 13242520130627 150523

Також до складу лабораторної бази кафедри входить новітня Лабораторія світлового дизайну, в котрій студенти мають можливість моделювати освітлення за різними тематиками - освітлення архітектури, інтер'єрнє світло, освітлення в музеях та галереях, театральне сценічне світло.

Ідея лабораторії світлового дизайну полягає у створенні демонстраційного залу для використання можливостей світла, майстерні для проведення випробувань моделювання світлового середовища з різноманітним прикладним значенням, інженерна лабораторія та експериментальна зона для студентів, що навчаються спеціалізації "Світлова архітектура, дизайн і реклама".

Лабораторія це простір, який поділений на три тематичні зони, кожна з яких моделюється за відповідними тематиками (освітлення архітектури, інтер'єрнє світло, освітлення в музеях та галереях).

Унікальність лабораторного комплексу полягає в багатофункціональності систем освітлення. Більшість світильників легко демонтуються і можуть використовуватися в кожній із тематичних зон, доповнюючи новим обладнанням і оптичними аксесуарами, усі інсталяції інтерактивні – освітлення може змінюватися, змінювати колір і включатися по запланованим сценаріям. Для управління використана система Inels від Elko, світлотехнічне обладнання – від світлового лідера – компанії iGuzzini.

DSC 0959 2DSC 0988 2


Beketov_Site.png

Presentation ukr

Presentation eng

Consultations

Help ZSU Site

VTour Site