З 14.04.2024 по 01.05.2024 завідувач кафедри СДС Герасименко В.А. пройшов короткострокове стажування на базі АТ "Харківобленерго".

За результатами проведеної роботи, виконано:
1. Встановлення взаємних зв'язків між кафедрою та АТ "Харківобленерго".
2. Ознайомлення зі структурою та специфікою роботи підприємства, технологічними процесами, характеристикою основних споживачів.
3. Ознайомлення з джерелами електропостачання підприємств, конструкцією і компонуванням трансформаторних підстанцій, характеристиками виробничих приміщень підприємства щодо вимог правил улаштування електроустановок.
4. Ознайомлення зі схемами розміщення основних споживачів на низькій напрузі, схемами живлення і автоматизації спеціальних та електротехнологічних установок, змістом та обсягом проектної документації.
5. Ознайомлення з організацією та експлуатацією енергетичного господарства підприємства, заходами з техніки безпеки, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Вітаємо з успішним проходженням практики та бажаємо наснаги для подальших звершень!

photo 2024 05 22 12 41 55

photo 2024 05 22 12 41 50