Єдина в Україні кафедра, яка готує фахівців

зі світлового дизайну та комп’ютерного інжинірингу,

запрошує на навчання (БЮДЖЕТ і КОНТРАКТ)

за освітньою програмою

СВІТЛОТЕХНІКА ТА ДИЗАЙН СВІТЛОВОГО СЕРЕДОВИЩА

Що ми ВАМ пропонуємо:

Випускники кафедри «Світлотехніка і джерела світла» є фахівцями широкого профілю. Глибока підготовка за природно-науковими і спеціальними дисциплінами, а також у сфері інформаційних технологій, забезпечує можливість швидкої адаптації в наукових установах, на виробничих підприємствах, фірмах і комерційних структурах, дозволяє успішно вирішувати виробничі проблеми і практичні завдання.

Сучасні тенденції в проектуванні освітлення міста забезпечують попит на спеціалістів нової професії, що об'єднує можливості архітекторів та інженерів-світлотехників, фахівців, здатних грамотно використовувати художню, естетичну частку освітлення та його функціональне призначення. Таких фахівців і випускає кафедра світлотехніки і джерел світла Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Ми навчимо Вас основам художньої композиції, яка використовується в декоративно-художньому освітленні міста, відкриємо особливості сприйняття світлового середовища спостерігачем та найновіші аспекти незорового впливу світла, навчимо принципам та засобам проектування світлового середовища міста, мистецтву ефективного використання кольору в освітленні для оформлення світлової реклами, архітектурного та ландшафтного освітлення, а також проектування спеціальних освітлювальних установок.

Все це дозволить Вам створювати шедеври світлової архітектури і художнього освітлення з глибоким розуміння естетичного сприйняття форм і простору і безумовно допоможе Вам реалізувати себе як висококваліфікованого фахівця.

Освітня програма «Світлотехніка та дизайн світлового середовища» одна із самих витребуваних спеціальностей в сучасному суспільстві. Це пов'язано з зростанням енергозбереження – переходу на нові джерела світла, в тому числі світлодіодні, впровадження європейських норм освітлення, вимогами комфортності та естетики освітлення, тому є свідками симфонії світла сучасних міст, а також біологічним впливом світла на людину.

Спеціаліст–світлотехнік повинен задовольняти не тільки сучасним вимогам, але й також повинен бути добре адаптованим до швидко змінюваних умов, які диктує науково-технічний прогрес. Тому його підготовка базується на вивчені фундаментальних предметах, сучасних комп'ютерних технологіях, спеціальних курсів, в тому числі основ архітектури та дизайну.

Магістри-світлотехніки мають виключно широкий діапазон застосування і унікальне поєднання науки, техніки і мистецтва (світловий дизайн).

Вся необхідна інформація для вступу є за посиланням: https://sds.kname.edu.ua/index.php/uk/abiturientam/informatsiya-dlya-vstupu.

Чекаємо на Вас сьогодні!

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ЗВ’ЯЗКУ:

куратор по роботі з абітурієнтами:

к.т.н., доц. Олена Леонідівна Черкашина (тел. 095 - 30 - 82 - 150)

АФИША бюджет2020

Науково-Дослідний Центр Світлотехнічних Вимірювань