Порядок організації і проведення заліку з дисципліни "Фізичні основи джерел світла". 

 

Шановні студенти! Підсумковий контроль складається з модульної атестації та підсумкового заліку. Студенти, які виконали навчальний план з дисципліни, що передбачає обов'язкове позитивне оцінювання всіх лабораторних робіт й обов'язкове відвідування лекційних занять та набрали кількість балів (за шкалою ECTS), допускаються до складання заліку.

Список студентів, які отримали залік:

група СДС 2018-1: Гопич А.Ю.

група СДС 2019-1у: Благун А.О., Воропаєв А.Ю., Гвоздь І.В., Мовчан В.Ю., Обличанська Ю.С., Слісаренко К.В., Третьяков О.С., Швачка Л.С.

Студенти, які не набрали необхідну кількість балів, обирають за списком заліковий білет (наприклад Артюх В.С. заліковий білет №1), які розміщенно нижче,  відповідають на питання та надсилають відповіді на пошту кафедри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Файл у форматі doc, docx підписати так: група, прізвище (наприклад СДС2019-1у_АртюхВ.С.). Після, надіслані відповіді перевіряться та на основі виставиться залік.

Завантажити білети
 

Посилання для навчально-методичних посібників: https://sds.kname.edu.ua/index.php/uk/studentam/uchbovi-materiali та https://eprints.kname.edu.ua 


На сайті 52 гостя та 0 користувачів

Науково-Дослідний Центр Світлотехнічних Вимірювань