1 Колектив кафедри світлотехніки і джерел світла щиро вітає свою колегу, старшого викладача кафедри Ляшенко Олену Миколаївну із захистом кандидатської дисертації за темою «Вдосконалення методів розрахунку і засобів вимірювань світлових величин» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.09.07 – світлотехніка та джерела світла.

2 3

Захист відбувся 12 грудня 2019 року о 13.00 в першому конференц залі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. Зичимо колезі успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров'я, вдача, підтримка родини та колег!

Науково-Дослідний Центр Світлотехнічних Вимірювань