DSC 9172З нагоди святкування Дня науки в Україні 17 травня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова відбулося урочисте засідання Вченої ради. За традицією, в урочистій обстановці на засіданні Вченої ради були вручені атестати та дипломи про присвоєння вчених звань і наукових ступенів. Вітаємо професора Петченка Г.О. та професора Неєжмакова П.І. з досягненнями у науковому просторі.

Свої вітання зі святом, та побажання наукових досягнень і професійних звершень співробітникам та студентам Університету висловив голова Вченої ради – Бабаєв Володимир Миколайович, та почесні гості: Директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпова Лариса Георгіївна та Генеральний консул Республіки Польща в Харкові – пан Януш Яблонський.

Також, за традицією, в урочистій обстановці на засіданні Вченої ради були вручені атестати та дипломи про присвоєння вчених звань і наукових ступенів.

Атестат  професора отримали:

DSC 9288 DSC 9290

1. Неєжмаков Павло Іванович;                                                2. Петченко Гліб Олександрович.

Вітаємо наших викладачів!!!