В рамках форуму 14 травня 2019 року відбулося урочисте відкриття лабораторії Інтелектуальних систем освітлення кафедри світлотехніки і джерел світла Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

7  8 6 2

В заході прийняли участь – Ректор Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова професор Бабаєв В.М., завідувач кафедри СДС професор Неєжмаков П.І., викладачі та учасники ФОРУМУ. Серед почесних гостей – представник Національної комісії з регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) в Харківській області Без’язичний В.Ф., керівники підприємств життєзабезпечення міста - Куян О.В., Марценюк Є.О., Білецький І.В. та ін.

Комп'ютерна техніка, що встановлена влабораторії має спеціальне програмне забезпечення NI LabView, яке дозволяє моделювати реальні засоби вимірювання і реалізовувати всі перераховані завдання. Роботи, що виконуються лабораторією, можуть представляти інтерес для розробників будівель і споруд (в тому числі, будівельних компаній), різного рівня енергетичних компаній (КП «Міськсвітло»), програмістів, інтеграторів систем керування. Також можливий інтерес з боку розробників систем сонячної енергетики з оптимального вибору систем генерації електроенергії.

Відео-звіт на каналі youtube. Телетрансляція відбувалась на 7 каналі у програмі "Харьковские известия".

Науково-Дослідний Центр Світлотехнічних Вимірювань