Студ.крнфер.1Запрошуємо взяти участь у роботі XII Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції "Сталий розвиток міст", що відбудеться 23-25 квітня 2019 року

СтудЗапрошуємо взяти участь у роботі XII Всеукраїнської студентської науково-практичної конференці "Сталий розвиток міст", що відбудеться 23-25 квітня 2019 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова.

Запрошуємо віх бажаючих студентів прийняти участь у конференції за напрямком секції Світлотехніка і джерела світла. Узгоджені тези доповіді з науковим керівником приймаються на кафедрі СДС (кім.612, корпус ЕТК) та  електрону версію надсилайте на ел. пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приклад тематики досліджень:

1. Теоретична світлотехніка і фізіологічна оптика
2. Метрологія, стандартизація і сертифікація в світлотехніці
3. Світлотехнічні пристрої та системи
4. Комп'ютерні технології в світлотехніці
5. Спеціальні світлотехнічні установки
6. Енергозберігаючі технології в світлотехніці
7. Нові матеріали і ефекти для світлотехніки
8. Дизайн світлового середовища

Детальна інформація у інформаційному повідомленні та на сайті університету.