first23-24 січня відбувся захист дипломних робіт за       напрямом  підготовки магістрів за спеціальністю    8.05070105     "Світлотехніка і джерела світла".

На кафедрі було виконано та захищено 10 магістерських робіт денної форми навчання.

Державна Екзаменаційні комісія вельми принципово поставилася до представлених на захист робіт, в черговий раз продемонструвавши тим самим високий рівень вимог до випускників.

Всі подані роботи було виконано виключно із застосуванням сучасного програмного забезпечення. Особливо треба відзначити роботи магістрів: Босенка А.М. "Проект освітлення вулиць та доріг", керівник проф. Карась В.І., Коваленко Т.А. «Дослідження впливу світло кольорового освітлення на сприйняття архітектурних об`єктів», керівник проф. Неєжмаков П.І., Бубир В.В. «Особливості архітектурного освітлення», керівник проф. Назаренко Л.А., Єніної Н.О. "Внутрішнє освітлення з урахуванням циркадного ефекту", керівник проф. Назаренко Л.А.

Особливу увагу отримали магістерські роботи з реальними проектами і конструкторсько-технологічними розробками: Босенко А.М., Гапченко А.С., Нітченко А.С. керівник проф. Тимофеєв Є.П.

Магістерські роботи мають актуальну тематику, відповідають вимогам сучасної світлотехнічної науки і виробництва, а також потребам народного господарства. В магістерських роботах представлені нові розробки і цікаві світлотехнічні рішення. Зміст магістерських робіт і доповідей студентів свідчить, про високий рівень фундаментальної і науково-теоретичної підготовки студентів. Всі студенти магістерської програми успішно пройшли це випробування! Ми від щирого серця вітаємо наших магістрів!

Науково-Дослідний Центр Світлотехнічних Вимірювань