1      Тиждень спеціальності почався з екскурсії 27.10.16 школярів з Краматорських навчальних закладів. Побачили демонстраційний зал, що складається з трьох тематичних майданчиків, і майстерню для проведення випробувань моделювання світлового середовища з різним прикладним значенням, і інженерну лабораторію, і експериментальну зону для студентів.

Також для учасників студентського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт "Лісознавство ІІІ тисячоліття" 4.11.16 провели ознайомлювальну екскурсію в лабораторії світлового дизайну та Науково-дослідному центрі світлотехнічних вимірювань.

19.11.16 школяри Харківської середньої школи №80 детально ознайомились з кафедрою Світлотехніки і джерел світла, лабораторією Світлового дизайну та Центром світлотехнічних вимірювань. Деякі з них - майбутні студенти кафедри. Переконалися в унікальності даного лабораторного комплексу, яка полягає в гнучкості системи освітлення, велика частина устаткування знімна і може застосовуватися в кожному з тематичних просторів лабораторії.

21.11.2016 учні десятих класів Харківських шкіл №152 та №116 завітали на екскурсію в провідні лабораторії кафедри. 3.12.16 учні шкіл Барвенково, Балаклеї, Харкова також із великим задоволенням після грандіозної події Ночі науки завітали на екскурсію до кафедри Світлотехніки і джерел світла.

Наймаштабнішою подією була екскурсія 28.12.16. Учні школи №139 побували в першій в Україні лабораторії світлового дизайну, яка являє собою багатофункціональний простір. Коротко ознайомились з усіма рівнями та підходами в дослідженні техніки освітлення – робота з інтер'єром, архітектурними формами, відкритим простором, плоскими композиціями, прийомами постановочного, сценічного та художнього освітлення. Учні ознайомились із Університетом вцілому і отримали масу позитивних емоцій та корисних знань.

Науково-Дослідний Центр Світлотехнічних Вимірювань