Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

2015 - year of light

ЮНЕСКО вийшла з ініціативою – об'явила 2015 рік – Міжнародним роком світла і світлових технологій (#IYL2015)

В рамках Року світла – 2015 ЮНЕСКО разом з різними фірмами на різноманітних площадках за допомогою різнопланових заходів розкаже людям про можливості світла з врахуванням проривних науково-технологічних розробок в цій галузі. Партнери продемонструють як найбільш раціонально, ефективно і екологічно використати ресурси світла в соціально – економічних цілях і повсякденному житті особливо з огляду на зростаючої загрози глобальної зміни клімату.

Метою співробітництва ЮНЕСКО з великим консорціумом наукових організацій стало підвищення інформованості вищих посадових осіб про потенціал використання світлових технологій для вирішення проблем в таких сферах як енергетика, освіта, сільське господарство, здоров'я і благополуччя.

Міжнародний рік світла продемонструє громадськості, що інновації в області світлових рішень можуть приносити користь людству з економічної і з соціальної точок зору, зменшуючи при цьому негативний вплив на оточуюче середовище. В рамках цієї ініціативи реалізується широкий спектр соціально значущих проектів в тому числі в проекті «Вчись після заходу» в її рамках в регіонах світу, де джерел світла дуже мало або не має взагалі, будуть встановлені світильники зі світлодіодами, які працюють за рахунок сонячної енергії.


На сайті 28 гостей та 0 користувачів

Науково-Дослідний Центр Світлотехнічних Вимірювань