17 листопада 2022 р. о 15:00 відбулася онлайн лекція професора1 технічного університету Берліну (Technische Universität Berlin), завідувача кафедри «Стійкі електричні мережі та джерела енергії» (Sustainable Electric Networks and Sources of Energy) Кая Струнза (Kai Strunz).

Тема лекції: “Socially Inclusive Renewable Power Systems: Integration and Cooperation in Transmission and Distribution Grids” (укр. «Соціально інклюзивні відновлювані енергетичні системи: інтеграція та співпраця в мережах передачі та розподілу»).

thumbnail IMG 1677

Лекція тривала впродовж однієї години. Було запрошено всіх бажаючих: студентів, викладачів. Активну участь прийняли студенти другого із скороченою формою навчання та третього нормативного курсу Навчально-наукового Інституту енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури. Зустріч с професором відбулась  в ZOOM.

На сайті 53 гостя та 0 користувачів

Науково-Дослідний Центр Світлотехнічних Вимірювань