IMG 1657

24 жовтня 2022р. з 10:30 до 12:00 в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася унікальна подія – онлайн-зустріч лауреата Нобелівської премії з фізики за 2014 р. доктора Хіросі Амано з викладачами та студентами.

Лекція доктора Хіросі Амано на тему «Illuminating the world with LEDs» тривала 1 годину, після чого впродовж 30 хвилин  відбувся брифінг запитання-відповідь, в якому прийняли участь не тільки викладачі, а і студенти магістри груп МСДС 2022-1 та МнСДС 2022-1 кафедри світлотехніки і джерел світла.

Варто відзначити цікаве питання від завідувача кафедри світлотехніки і джерел світла професора Неєжмакова П.І. з приводу тематики виступу.

IMG 1503  IMG 1504

Пряма трансляція зустрічі відбувалась у Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» онлайн на платформі Zoom.

Довідка про лектора:

Доктор Хіросі Амано професор Нагойського університету, лауреат Нобелівської премії з фізики 2014 р., директор Центру інтегрованих досліджень електроніки майбутнього, Інститут матеріалів і систем сталого розвитку, Нагойський університет, Японія.

Професор Амано розділив Нобелівську премію з фізики 2014 року із професором Ісаму Акасакі та професором Шудзі Накамурою «за винахід ефективних синіх світлодіодів, що дозволило створити яскраві та енергозберігаючі джерела білого світла».

Зараз він розробляє технології для виготовлення високоефективних силових напівпровідників і нових енергозберігаючих пристроїв в Нагойському університеті.

На сайті 14 гостей та 0 користувачів

Науково-Дослідний Центр Світлотехнічних Вимірювань