Вітання із захистом кандидатської дисертації старшого викладача кафедри Ляшенко О.М.

1 Колектив кафедри світлотехніки і джерел світла щиро вітає свою колегу, старшого викладача кафедри Ляшенко Олену Миколаївну із захистом кандидатської дисертації за темою «Вдосконалення методів розрахунку і засобів вимірювань світлових величин» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.09.07 – світлотехніка та джерела світла.

Детальніше...

Школа молодого світлотехніка

 1На кафедрі «Світлотехніка і джерела світла» відновилась робота школи «молодого світлотехніка». Так 31 жовтня 2019 року відбулося перше заняття для майбутніх абітурієнтів – студентів електромеханічного коледжу.

Наступне заняття відбудеться 19 грудня 2019 року аудиторія 704 та 610 електротехнічного корпусу об 14.20.

Детальніше...

Вітання з присвоєнням ВЧЕНОГО ЗВАННЯ ПРОФЕСОРА викладачів кафедри!

DSC 9172З нагоди святкування Дня науки в Україні 17 травня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова відбулося урочисте засідання Вченої ради. За традицією, в урочистій обстановці на засіданні Вченої ради були вручені атестати та дипломи про присвоєння вчених звань і наукових ступенів. Вітаємо професора Петченка Г.О. та професора Неєжмакова П.І. з досягненнями у науковому просторі.

Детальніше...

LIGHT FORUM 2019 - науково-технічна конференція "Актуальні проблеми світлотехніки"

 114 – 16 травня 2019 року відбулось відкриття форуму «LIGHTFORUM 2019» і VII міжнародної науково-технічної конференції «Актуальні проблеми світлотехніки» у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

 

Детальніше...

LIGHT FORUM 2019 - відкриття унікальної світлотехнічної лабораторії

В рамках форуму 14 травня 2019 року відбулося урочисте відкриття лабораторії Інтелектуальних систем освітлення кафедри світлотехніки і джерел світла Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

7  8 6 2

Детальніше...

День відкритих дверей «Beketov Open Space»

1Шановні харків’яни і гості нашого міста!

Школярі і батьки, вчителі і підприємці – усі, кого цікавить університетська освіта та інтелектуальне життя Харкова!

#ХНУМГ ім. О. М. Бекетова оголошує безпрецедентну акцію: ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати університетський простір у зручний для вас час і у вподобаний вами спосіб.

 

Детальніше...

На сайті 476 гостей та користувачі відсутні

Науково-Дослідний Центр Світлотехнічних Вимірювань