Вітаємо Колесник А.І. з присвоєнням наукового ступеня кандидата технічних наук

Щиро вітаємо

інженера кафедри світлотехніки та джерел світла Колесник Анастасію Ігорівну з присвоєнням наукового ступеня кандидата технічних наук

Бажаємо подальших успіхів!

Колектив кафедри світлотехніки та джерел світла щиро вітає колегу із затвердженням рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України та присвоєнням наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.09.07 – світлотехніка та джерела світла. Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у подальшому професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!

Запрошуємо на бюджетну форму навчання за спеціальністю 141 освітня програма "СВІТЛОТЕХНІКА ТА ДИЗАЙН СВІТЛОВОГО СЕРЕДОВИЩА"

IMG 3337

    1212

 Єдина в Україні кафедра, яка готує фахівців

зі світлового дизайну та комп’ютерного інжинірингу,

запрошує на навчання (БЮДЖЕТ і КОНТРАКТ)

за освітньою програмою

СВІТЛОТЕХНІКА ТА ДИЗАЙН СВІТЛОВОГО СЕРЕДОВИЩА

Подробнее...

Увага! Освітній процес за допомогою дистанційних технологій

video 2 e1584352606960

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року № 1/9-154 та 02.04.2020 року № 255, в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова оголошено карантин на період: з 12 березня до 24 квітня 2020 року.

Освітній процес усіх форм навчання в університеті на час карантину здійснюватиметься за допомогою дистанційних технологій.

Зв'язок з викладачами кафедри світлотехніки і джерел світла відбувається по телефону за домовленістю та в режимі он-лайн відповідно графіку наведеному нижче.

 

Подробнее...

Поздравление с защитой кандидатской диссертации старшего преподавателя кафедры Ляшенко Е.Н.

1 Коллектив кафедры светотехники и источников света поздравляет свою коллегу, старшего преподавателя кафедры Ляшенко Елену Николаевну с защитой кандидатской диссертации по теме «Совершенствование методов расчета и средств измерений световых величин» на соискание ученой степени кандидата технических наук по специальности 05.09.07 - светотехника и источники света .

Подробнее...

Сейчас 569 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Научно-Исследовательский Центр Светотехнических Измерений