Загальна інформація

Зростаючий попит на розробку та впровадження енергоефективних джерел світла в нашій країні та зокрема в місті Харкові спонукали до створення на базі кафедри "Світлотехніка та джерела світла" незалежного Науково-Дослідного Центру Світлотехнічних Вимірювань для вимірювання світлових приладів та джерел світла.

Завданням Центру є проведення вимірювань для визначення достовірних характеристик досліджуваних приладів. Дійсні значення характеристик приладів, визначені в незалежній лабораторії висококваліфікованим персоналом, сприяють створенню довірчих відносин між виробником та споживачем. Окрім того, проведення вимірювань прототипів, сприяють пошуку виробником найкращого з можливих варіантів виконання виробу для задоволення всіх діючих галузевих норм та з рештою, потреб кінцевого користувача.

Нам під силу задовольнити потреби світлотехнічної промисловості, оскільки ми як ніхто знаємо її зсередини. Наша команда має багаторічний досвід в області проведення вимірювань та застосування їх результатів.

Презентаційне відео

Вимірювальна база

До складу Центру входять


We have 470 guests and no members online

Прийом2019

Schedule for receiving debts by teachers of the LESL department

Графік заборгованостей2019

Research Center for Lighting Measurements