User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

2015 - year of light

ЮНЕСКО вийшла з ініціативою – об'явила 2015 рік – Міжнародним роком світла і світлових технологій (#IYL2015)

В рамках Року світла – 2015 ЮНЕСКО разом з різними фірмами на різноманітних площадках за допомогою різнопланових заходів розкаже людям про можливості світла з врахуванням проривних науково-технологічних розробок в цій галузі. Партнери продемонструють як найбільш раціонально, ефективно і екологічно використати ресурси світла в соціально – економічних цілях і повсякденному житті особливо з огляду на зростаючої загрози глобальної зміни клімату.

Метою співробітництва ЮНЕСКО з великим консорціумом наукових організацій стало підвищення інформованості вищих посадових осіб про потенціал використання світлових технологій для вирішення проблем в таких сферах як енергетика, освіта, сільське господарство, здоров'я і благополуччя.

Міжнародний рік світла продемонструє громадськості, що інновації в області світлових рішень можуть приносити користь людству з економічної і з соціальної точок зору, зменшуючи при цьому негативний вплив на оточуюче середовище. В рамках цієї ініціативи реалізується широкий спектр соціально значущих проектів в тому числі в проекті «Вчись після заходу» в її рамках в регіонах світу, де джерел світла дуже мало або не має взагалі, будуть встановлені світильники зі світлодіодами, які працюють за рахунок сонячної енергії.


We have 441 guests and no members online

Research Center for Lighting Measurements