Шановні харків’яни і гості нашого міста!
Школярі і батьки, вчителі і підприємці – усі, кого цікавить університетська освіта та інтелектуальне життя Харкова!

13 жовтня 2018 року з 10:00 Ви маєте можливість відвідати наш Університет за індивідуальною програмою, яка максимально відповідатиме Вашим бажанням.

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова оголошує безпрецедентну акцію: ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати університетський простір у зручний для вас час і у вподобаний вами спосіб.

Загальновідомо, що університет – це не просто виш. З моменту свого виникнення університети стали осередком діяльності інтелектуальної еліти епохи і центром культурного життя міст. Двері класичного університету завжди були відчинені для відвідувачів звідусіль. До університету йшли пішки з усіх куточків країни і навіть з інших країн, щоб відвідати лекцію видатного професора, поспілкуватися з відомим вченим або просто відчути цей дух – дух студентського братства. Кожен бажаючий міг завітати до університету, незважаючи на те, навчається він тут чи ні, скільки йому років, звідки він приїхав. І сьогодні ми повертаємося до цієї традиції на новому рівні – адже сучасний світ науки прагне до розширення обріїв – і відкриваємо новий простір для корисних знайомств і вільного спілкування: #BeketovOpenSpace.

Детальна інформація на сайті університету.

Як це зробити?

КРОК 1. Оберіть зручний для вас час.
КРОК 2. Оберіть індивідуальну програму.
КРОК 3. Заповніть реєстраційну форму або телефонуйте за номером (057) 707-32-63

До зустрічі в #BeketovOpenSpace!

6Ми чекаємо на Вас за адресою:
м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17
(057) 707-32-63