001 копия

З 30 січня по 2 лютого 2018 року

у місті Яремче відбулась

VI Міжнародна науково-технічна конференція

«Світлотехніка й електроенергетика: історія, проблеми, перспективи».

У конференції брали участь експерти-практики з різних країн, в тому числі Чехія, Росія, Польща, Білорусія. До програмного комітету входили представники від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова та ННЦ «Інститут метрологiї» у складі: д.т.н., проф. Неєжмаков П.І., д.т.н., проф. Назаренко Л.А., д.т.н., проф. Говоров П.П., д.т.н., проф. Харченко В.Ф.

На конференції було представлено і обговорено більше 30 доповідей, а також були обговорені питання розвитку сучасної електроенергетики та важливі аспекти з області світлотехніки, такі як світлодіодні джерела світла; освітлювальні та опромінювальні установки; світлотехнічні вимірювання, комп’ютерні методи у світлотехніці, електротехнічні пристрої та системи; нормалізація параметрів електроенергії; енергозберігаючі технології, історичні аспекти та екологічні проблеми у світлотехніці й електроенергетиці; світло та здоров’я.

Серед учасників конференції слід відмітити доповідь студентки 6 курсу кафедри Світлотехніка і джерела світла Колєснік Олександра Андріївна. Головою організаційного комітету видано диплом за кращий виступ серед молодих вчених світлотехніків з доповіддю «Мезопічна фотометрія».

002 копия