Робота за темою "ШЛЯХ ДО МИСТЕЦТВА" в рамках конкурсу КРЕАТИВНИЙ ХАРКІВ 2.0: МОЛОДІЖНІ ІДЕЇ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ зайняла третє місце. Над роботою працювали  студенти з різних кафедр.
Окремо привітати Олійник Аліну –  студентку кафедри Світлотехніка і джерела світла.

1 копия           2 копия

15 листопада в Харкові відбувся фінал студентського конкурсу

КРЕАТИВНИЙ ХАРКІВ 2.0: МОЛОДІЖНІ ІДЕЇ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ в рамках “Тижнів Німеччини 2017”

Організаторами якого були Генеральне консульство Німеччини у Донецьку, Почесний консул Німеччини у Харкові, Харківська міська рада, Східноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження». Мета конкурсу: покращити громадські простори Харкова шляхом реалізації молодіжних проектів у сфері креативної та культурної індустрії.

На конкурс було представлено чотири роботи, три з яких увійшли в фінал, а дві в трійку лідерів:

Друге робота під назвою ФОНТАН- «АЛЬТАНКА»

Трете - робота ШЛЯХ ДО МИСТЕЦТВА.

Вітаємо переможців!