1 001

Творчий колектив у складі Бурякова Богдана Володимировича, Дюміна Едуарда Сергійовича, Говорової Катеринин Владленівни зайняв ІІ місце у міському конкурсі студентських проектів.

15 червня 2017 року в залі засідань Харківської міської ради під час урочистого прийомуХарківського міського головиГ.А. Кернеса відбулось урочисте нагородження переможців Міського конкурсу «Харків – місто молодіжних ініціатив».

Конкурс проводився за чотирьома номінаціями:

«Розумному місту – креативна молодь» на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна;

«Рідному Харкову – сталий розвиток» на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова;

«Харків – територія успішної кар'єри» на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця;

«Харків – місто відкрите, творче, толерантне» на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

В Міському конкурсі прийняли участь понад 1200 студентів з 28 ВНЗ Харкова.

У номінації «Розумному місту – креативна молодь»

ІІ місце - Буряков Богдан Володимирович, Дюмін Едуард Сергійович,

Говорова Катерина Владленівна

Пишаємось нашими студентами кафедри СДС та бажаємо подальших успіхів!