Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

17 березня 2015 року на кафедрі Світлотехніка і джерела світла відбулося перше заняття у "Школі молодого світлотехніка".

У зустрічі прийняли участь абітурієнти, що у перспективі планують вступити до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова за спеціальністю Світлотехніка і джерела світла.

Завідуючий кафедрою, проф. Назаренко Леонід Андрійович, розповів абітурієнтам про спеціальність світлотехніка, яка дає спеціалісту широкий спектр вибору щодо працевлаштування: проведення науково-дослідної роботи, виробнича сфера праці, робота у проектних бюро, кар'єра менеджера в світлотехнічних компаніях.

Доцент кафедри Чернець Віра Сергіївна звернула увагу на унікальність спеціальності завдяки поєднанню технічних аспектів світла з естетичними, повідомила про розвиток та популярність професії світлодизайнера у світі.

3 4

Також було звернено увагу на новітню матеріально-технічну базу кафедри університету, виконану на європейському рівні, зокрема на Лабораторію світлового дизайну та Фотометричну лабораторію, у яких мають можливість навчатися студенти кафедри. Абітурієнти мали змогу ознайомитися на початковому рівні з основними робочими просторами Лабораторії світлового дизайну, на яких відпрацьовуються велика кількість світлових сценаріїв для освітлення архітектурного простору, інтер'єрєрів та театральних сцен.

Абітурієнти у ході заняття задавали питання, які їх цікавлять.

"Школа молодого світлотехніка" чекає на зацікавлених абітурієнтів. Вхід на заняття вільний.

Оголошення про наступне заняття буде розміщено на сайті кафедри Світлотехніка і джерела світла та на офіційних сторінках кафедри у соціальних мережах.